KONST / Litografier / Färglitografi 9535264
nr 953 5264
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Ulf Gripenholm (f. 1943), kvinna, 133/140, signerad, motivet: 54x37
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:39:57
300 kr
500 kr
700 kr
700 kr